Płatność

Płatność

Zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty. 

Wystawiamy F/VAT, na życzenie wystawiamy również PROformę (prosimy o przesłanie danych do faktury).  

Potwierdzenie przelewu umożliwia nieco przyśpieszyć termin realizacji zamówienia.

Tytuł płatnośći dowolny np. nr PROformy, nr F/VAT, nazwa produktu, który został wyceniony np. Ulotki/rozmiar/papier/ilość, Fotoobraz/rozmiar, zdjęcie/wymiary/ilość, Zaproszenia slubne/winietki. 

UWAGA! Nie przyjmujemy płatności kartą płatniczą.

Po dokonaniu płatności (potwierdzenie przelewu mailem albo po zaksięgowaniu na naszym koncie) zamówienie może zostać zrealizowane w każdej chwili i żadne korekty lub rezygnacja z zamówienia już nie są możliwe.

Oferujemy następujące metody płatności:
  • przedpłata przelewem (na życzenie wystawiamy PROformę)
    Odbiorca: ARTEM Sp. z o.o. (ul. Obozowa 61, 01-418 Warszawa, NIP 5272712622) 
    nr konta: 75 1750 0012 0000 0000 3806 1747 w banku BGŻ BNP Paribas S. A.
    IBAN PL75 1750 0012 0000 0000 3806 1747, BIC/SWIFT - PPABPLPKXXX
  • dla stałych Klientów, Szkół, Uczelni, Urzędów, jednostek Administracji Publicznej możliwa faktura z odroczonym terminem płatności 


Drukarnia zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia do realizacji zamówienia lub natychmiastowego rozwiązania zawartej już umowy bez podania przyczyn.
W przypadku dokonania wpłaty kwota zostanie zwrócona na konto bankowe płatnika w terminie 5 dni roboczych po przyjęciu decyzji za minusem kosztów prac spełnionych do chwili odstąpienia od umowy. Zamawiający zostanie poinformowany mailowo o danej sytuacji.

Prawo do odstapienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.